Keresés

Részletes keresés

myprint Creative Commons License 1999.02.15 0 0 27
Á dehogy!
Meg úgy sem hogy csapzott hajzat, kiló-kilóhúsz vakolat az arczon.
Meg úgy sem alig találni vért az alkoholjában.
Meg úgy sem hogy a Hagyma & Sajt Rt. vezér szagának hiszem.
Szóval a nő legyen SZÉP de ne öncélúan!
S mi a szépség?
Esztétikai összbenyomás pozitív felhangokkal. :))
Előzmény: Hun (-)
eMM Creative Commons License 1999.02.15 0 0 26
Mit lehet ehhez még hozzátenni?
Én azért a Purusa által leírt "tengelyeket" elég jellemzőnek érzem.
neduddgi Creative Commons License 1999.02.15 0 0 25
fikoca,
"Nekem is vannak civilizalt es kulturalt emberek az ismeroseim kozt.
"
Becsuld meg Oket. Igy van kovetni valo pelda elotted...
Előzmény: vikoca (24)
vikoca Creative Commons License 1999.02.15 0 0 24
Deraga kedves nemtomki!

Megis mondtam en, hogy nem cizellalt? Allitasom lenyege annyi volt, hogy a ket szitu kozul az egyik (melyik?) tipikus, mig a masik ritkasan elofordulonak nevezheto. Nem tagadom az ellenpeldak letezeset, nem en. Nekem is vannak civilizalt es kulturalt emberek az ismeroseim kozt.

Fuhhhh.....
neduddgi Creative Commons License 1999.02.15 0 0 23
vikoca,
"igaz, hogy bomba no, szep, szexi, jarasa mint a parduce, pillantasa gyonyort sejtet, nade ilyen buta libaval nem allok ossze".

En mar mondtam ilyet, termeszetesen csak magamban, nem is egyszer. Annyiban viszont igazad van, hogy az elsot "Na ez a lany nagyon jo fej, meg rendes, de En Ovele SOHA, mert rrorrrnda mint a bun."
soha nem mondtam.
Szoval a kep egy picit cizellaltabb...
Előzmény: vikoca (22)
vikoca Creative Commons License 1999.02.15 0 0 22
Najo, egy kicst konkretizalok, jo?

Pl. ugyebar mindannyian hallottunk olyat egy ferfi szajabol, hogy "Na ez a lany nagyon jo fej, meg rendes, de En Ovele SOHA, mert rrorrrnda mint a bun."

Olyat viszont egeszen elvetve hallani a ferfiember szajabol, hogy "igaz, hogy bomba no, szep, szexi, jarasa mint a parduce, pillantasa gyonyort sejtet, nade ilyen buta libaval nem allok ossze".

Ugye, hogy ugye?
vikoca Creative Commons License 1999.02.15 0 0 21
Moszio de Silva!

Meghogy az egyeniseg. Pl. itt a neten is lehet "cirmogni", hogy Banya szavaival eljek. Na mindegy, ez messzire vezet. Frusztralt pedig azert nem vagyok, mert en nem csak okos vagyok, hanem szep es szexi is! :-)
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.02.15 0 0 20
vikoca,
erdekes gondolatok, kicsit frusztraltnak tunsz. Persze, hogy fontos a kulso, ugyanis elobb latod meg a masikat, hogy beszelnel vele, szoval az ember mar csak azzal all szoba, aki atment az elso rostan. DE. Nem szemelyes kapcsolatoknal (telefon, e-mail, stb) mindjart az egyenisegevel lehet megismerkedni a masiknak, es itt ez lesz az elsodleges rosta.
vikoca Creative Commons License 1999.02.15 0 0 19
Helo,

lany letemre szeretnek belepofazni.

Eszreveteleim szerint az alant megfogalmazottakkal a ferfiak legfeljebb elmeletben ertenek egyet. Azaz, igenis a kulso szepsegre buknak, a kozmetikai termekek es/vagy elonyos oltozkodes fontos, stb.

Valo igaz, hogy az emberlanya elegge jol tudja befolyasolni sajat vonzerejet - mar ha eleg intelligens es gyakorlott hozza - nadehogy ez a karizman mulna? Fraszt. Illetve nem nagyon. Inkabb azon, hogy mit vesz fel/hogyan festi ki a szemet-szajat/mennyire hanyja-veti magat a kivagott bluzaban.

Tapasztalataim szerint a fiukat/ferfiakat kozel se erdekli annyira a belbecs, mint a kulcsin.
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.02.15 0 0 18
Talan OFF, de szerintem az egyeniseg, kisugarzas, karizma szavakat nagyjabol ugyanarra a fogalomra hasznaljuk. Es igen, vannak olyan emberek, hogy barmit csinal, eredetinek hat, es mindenki utanozni akarja (ha azonos nemu) vagy ellenallhatatlannak tartja, es meg akarja szerezni (ha ellenkezo nemu). Sajnos, en nem vagyok elegge karizmatikus :)
BlackLion Creative Commons License 1999.02.14 0 0 16
Purusa:Ez azért súlyos. Nem tudom láttad-e a Holt költők társasága című filmet? Ott az amerikai irodalom tankönyv bevezetőjében vki a költői műveket hasonlóan osztályozta. Az x tengely volt a mű tartalma, az y a mű formája. Bravó.
Szerintem egy csúnyácska nőbe is lehet szerelmes az ember. Mivel ők a külsőjükkel nem szállhatnak harcba, ezért csak akkor lehetnek sikeresek, ha van elég türelmük. Egy idő után (min. 1-2 év) egy haveri-baráti viszonyból könnyen lehet szerelem. Sok ilyet láttam már. Ergo hosszú távon előbb vagy utóbb kiderül, hogy mit rejt a csomagolás.
Előzmény: Purusa (15)
Purusa Creative Commons License 1999.02.14 0 0 15
De meg mennyire!!!

No persze nagyon lenyeges hogyan definialjuk a 'szepseget'...
(Es termeszetesen visszafele is igaz: a ferfiaknal is szamit.)

De tudjatok mit? Ahelyett, hogy suta definicio-kiserletekkel probalkoznek, inkabb eloadom egyik [a pszichiaterem altal: 'gyonyoru, manifeszt pszichopatologias tunetegyutteskent' jellemzett :))] elmeletemet [cikket irt belole az International Insane Journalba :)].

(Yah, koordinata-geometriai beallitottsaguak elonyben!)

Tehat:

a nok (es a ferfiak - de azok kit erdekelnek? :) vonzo hatasa harom tengely menten jellemezheto:

x - szepseg, annak kizarolagos, hideg esztetikai ertelmeben (mint pl. Duchamp 'Lepcson lemeno aktja', vagy a vizen tukrozodo holdfeny, vagy - hogy leginkabb kozelitsek a temahoz - egyes manokenek egyes ruhakban es helyzetekben, stb.)

y - kivanatossag ("olyan no volt, akitol meg egy puspok is kirugta volna az ablakuveget" :)

z - egyeniseg (ez a leginkabb megfoghatatlan, es leirhatatlan kategoria: maga a cimke is ugyetlen; nagyjabol arra gondolok, ami belulrol sugarzik - aahhh, aki meg nem erezte, annak ugyis hiaba probalnam elmondani... Szoval olyasmi ez, amitol peldaul akar egy korteremben fekvo 88 eves neni is rendkivul vonzo lehet)

Na most minden egyed [ :)] pontkent jellemezheto ebben a (haromtengelyu - trifurkacios :))))) terben.
Valoszinuleg legtobben kevert tipusuak, de talan akad egy-ket mar-mar tiszta megjelenesi forma is. (x=nagyon, y=0, z=0, stb.)
Azaz van pl. olyan no, aki tokeletes, mint egy Ming-kori vaza (de ki akar egy vazaval lefekudni, vagy beszelgetni??:); van olyan, akitol felall a szor a hatadon, es legszivesebben kurrogva es nyalcsorgatva koroznel korulotte [:)]; es van olyan, aki sem nem (klasszikus ertelemben) szep, sem nem kivanatos, oszt' megis belehalsz, ha egy masodpercre elvaltok...

- Naaa...??? Naaa???? - Ugye zsenialis?!? :))
[Purusa beveszi a zsigertompitojat]
Alejandro DeSilva Creative Commons License 1999.02.14 0 0 14
Egy kapcsolatban az a legfontosabb, hogyan megertsek egymast, de a szemednek a teste kell (meg ha csak a szemednek:)

Bar hosszu tavon csak a belso szamit
Gangster Creative Commons License 1999.02.13 0 0 13
Számít a külso, de a belso sokkal fontosabb. Kell hogy legyen egy belso kisugárzása ami teljesen megvadítja a férfit. Teljesen igaz, hogy ha egy no szép, de belül teljesen üres nem jó semmire csak egyvalamire.(Na mire???)
Gomboc Artur Creative Commons License 1999.02.13 0 0 12

Előbb had bántsam Őket:

Miért nincs szép és okos nő? Mert az már férfi!

Minden nőben van valami szép, míg ki nem húzzuk belőlük.

No de félre a férfi sovinizmussal. A NŐK csodálatosak. Már többségük. Nem döntő, mivel mindannyiunknak más tetszik, mindannyiunknak más a NŐ ideálja. Vannak divatok, típusok, jelenések, de mindig az lesz a legszebb aki, éppen a miénk és akibe valamiért szerelmesek lettünk. Éljen a szebbik nem.

G.A.
originalqszi Creative Commons License 1999.02.13 0 0 11
Hát persze! Ha szerelmes vagyok, akkor a szerelmem a legszebb a világon, neki van a legszebb haja, a legszebb szeme, a legédesebb ajka, a legjobb alakja, a ..... érted már??? Ilyenkor a többi nő nincs is:DDDDDD
apropo, mért nem müxik a yahoo, de a hotmail se????:(((((((((((((((
robicsek Creative Commons License 1999.02.13 0 0 10
én először, másodszor, stb a szemét nézem.
(ezt a csajok tudják is persze, meg a kozmetikai ipar is)

mély barna szem, sejtelmes pillantás, brrrrrrrrrrrrrr, de jó.............
neduddgi Creative Commons License 1999.02.13 0 0 9
Vagy eppen most?
:)ez

Hol az a teszt topic?
neduddgi Creative Commons License 1999.02.13 0 0 8
neduddgi Creative Commons License 1999.02.13 0 0 7
1. Igen
2. Az amikor szereted, es mindegy, hogy mas milyennek latja, Neked gyonyoru.
|Ez velhetoleg ez forditva igaz...|
Az imenti link mukodokepesen:

ezaz
másikegylány Creative Commons License 1999.02.13 0 0 6
Hát ez az, hogy rohadtul nehéz megvalósítani, hogy külső is meg belső is!
A külső azér'kő, hogy kíváncsiak legyenek rád. Olyat még nem hallottam, hogy "igaz, randa vagy, de kíváncsi vagyok, milyen lennél szépben, mert ojjan cépen becélsz! Nesze egy kis pénz! Vegyél valami ruhát magadnak!"
március Creative Commons License 1999.02.13 0 0 5
Boccs, de nem tudtam hogy ez egy álcázott szex-link, de hol vannak a képek?
caputo Creative Commons License 1999.02.13 0 0 4
"Nincs kiábrándítóbb egy ÜRES nőnél.?" Akkor mire várunk...TÖLTSÜK MEG!
március Creative Commons License 1999.02.13 0 0 3
Szerintem az "üres" nőnél is van rosszab. Az amelyik igénytelen és koszos. Mind a személyi higiénáját tekintve, mind a környezete szempontjából. Emellet természetesen egyet értek azzal, hogy kell belső tartalom is.
bnoplwk2 Creative Commons License 1999.02.13 0 0 2
Talan lehet meg ez is fontos... :-)))
Olle Creative Commons License 1999.02.13 0 0 1
Kell, hogy legyen kisugárzása. Nincs kiábrándítobb, mint egy "üres" nő.
csuge Creative Commons License 1999.02.13 0 0 0
A szépség nagyon fontos, de van valami, ami nélkül az egész nem ér semmit, ez pedig a nő tartása.+ egy nő legyen nőies
Hun Creative Commons License 1999.02.13 0 0 topiknyitó
Sárga haj, műköröm, vasalótalpú cípő, pufajka, debiltelefon, kiszedett szemöldök, feketével körberajzol száj...
Igy képzelitek?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!